Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Dolandırıcılar Sizi Nasıl Tuzağına Düşürecekler

  • Listelenen: Ekim 16, 2020 2:59 pm
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

İstanbul Escort Numaraları

Güzel bir resim yükledikleri ve şaşalı bir profil açtıkları bu insanlar hayatınız içerisinde olacağını düşündüren insanlar o kadar kötü deneyimler yaşatacaktır ki sizler belki de yaşantınızın en yoğun pişmanlığını geçireceksinizdir. İlk olarak hayatınızda olacağını düşündüren kişiler gerçekte sizlerin hayatınızda filan olmayacaktır. Bunlar sadece para amacı ile bir oyun oynayan ve tiyatro çevirecek olan kişilerdir. Unutmayın hayatınızda birlikte olacak kişiler gerçek bir bayan ise bunu saniyeler içerisinde anlayacaksınız. Ama sahte bir insansa bu sanal dolandırıcılık hakkında bilgisi olmayanlar anlaması mümkün olmayacaktır.

Telefon konuşması yaparken sizlere refakat edecek olan çünkü kelime anlamı olarak refakat edecek bayan anlamına gelmektedir. Sizlere güzel anı paylaştırması ve eşlik etmesi için bazı istekleri olsa da sahtekarlar gibi bankaya para yatırmanızı istemeyecektir. Bu sahtekarların işidir. İnsanlara güvenmemelisiniz. Dolandırıcılar interneti kullanarak tuzak kuruyorlar. Sizlere refakat edecek olduğuna inandıracak ama aslında asla refakat etmeyecek olan insanlardır. Sizleri kandıracaktır. Çünkü o kadar güzel sohbet edecek olduğundan ve sizlerin ona güvenmenizi sağlayacak cümleler ile tabi ki inanmanızı sağlayacak kişilerin zaten yüklemiş olduğu o resimler ile aklınızı çalacaklar. Ama gerçek bu şekilde değildir. Çünkü gerçekte o kişiler görünüm olarak o resimlerde gördüğünüz güzel bayandan çok farklıdır. Zaten güzel olsalar oraya sahte resimler değil. Kendi resimlerini koymuş olurlardır. Görüşme isteğinizi geri çevirmeyecek ama bir şartları olacaktır.

Bunlar bankaya havale yapmanızı isteyecektir. Çünkü gerçekte asla görüşme yapmayı düşünmeyecek olan kişiler asla parayı elden almaz. Elden vermek isterseniz de bu durum karşısında binlerce bahane bulacak ve sizi kandırmak isteyecektir. Burada çok dikkat etmeniz gereken bir konu o kişiye asla verecek olduğu banka hesabına inanarak para yatırmamanız olacaktır. Çünkü dolandırıcının vermiş olduğu banka hesabına bir kere para yatırınca o insan tarafından her yerden engellenecek ve asla ulaşamayacaksınız. Bu da sizlerin kendinizi çok kötü hissetmenize ve çok kötü deneyim yaşamanıza neden olur. Bu durumun olmasını gerçekten de istemiyoruz. Ve sizler bu tür bir deneyim yaşamayın diye uyarıyoruz.

 

Etiket yok

142 total views, 1 today

  

Listing ID: 2995f89b5228bde9

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

İlan Kategorileri