Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Sanal Dolandırıcılara Dikkat

  • Listelenen: Ekim 16, 2020 3:01 pm
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

İstanbul Escort Numaraları

Bir çok yazımızda siz kullanıcılarımızın sanal dolandırıcılık hakkında bilgilenmesini sağladık. Bu yazımız içerisinde ise sizlerin olurda sanal dolandırıcılık olayı ile karşı karşıya kalırsanız izlemeniz gereken yolun ne olması gerektiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Hayatınız içerisinde herhangi bir sorunun olmaması sizlerin interneti her zaman güvenli bir şekilde kullanmanız için dikkatli olmalısınız. Olur da zaaflarınıza yenik düşerek bir sahtekar tarafından dolandırıldığınız zaman bu kişinin hesabına yatırmış olduğunuz paranın o kişinin yanına kar olarak kalmasına müsaade etmeyin.

Daha çok böyle bir sitesinde dolandırıcılık olayı yaşamış olan kişilerin hayatı içerisinde şikayetçi olmama nedenleri iç güdülerinin yoğun olması sonucunda bu tür bir duruma adının karışması sonucunda toplumdan çekinmektedir. Ve insanların kendisini duyacak olduğunu düşündüğü için şikayetçi olamıyorlar. Ama artık günümüz şartları içerisinde sizler bu tür dolandırıcıların çok sayıda insanı dolandırması sonucunda yasaların değiştiği müjdesini vermek istiyoruz. Yani sizler bu tür bir olay karşısında her zaman için hakkınızı arayıp bu kişilerin sahtekarlığından şikayetçi olursanız isim bilgilerinizi gizli tutma hakkınızın olduğunu ilk olarak bilmeniz gerekiyor. İnsanların hayatında ki kötü durumların olmasını engellemek için yasaların her zaman olduğu gibi haklıyı korumaktadır.

Sizler de bu tür bir olay karşısında hemen o kişi hakkında şikayet ederseniz insanların hayatında kötü deneyim yaşatmış olan bu kişilerin hemen suç duyurunuz işleme alınacak ve sizlerin hakkınız aranmaya başlayacaktır. Ve bu insanlar banka hesap numarasından kim olduğu tespit edilerek yasal işlem sonucunda gerekli cezayı da alacaktır.

Resmen son zamanlarda bu partner arama sitelerine dadanmış olan sahtekarlar hakkında yukarıda bahsettiğimiz gibi utandığınız için şikayet etmemeniz bu kişileri daha da güçlendirmekte ve çoğaltmaktadır. Ama sizler böylesi bir durumda kaldığınız zaman hakkınızı sonuna kadar ararsanız bu insanların alacakları şikayet sonucunda çoğalmayacak ve giderek internet ortamında artık yok olacak ve eskisi gibi kimsenin dolandırılmayacağı son derece güvenilir ortamlar olmaya devam edecektir. Hayatınızda eğer ki kötü deneyimleri bu şekilde yaşattıracak kişilerden interneti temizlemek için bizlere yardım ederseniz kısa süre içerisinde bu sahtekarlar yok olacaktır.

Etiket yok

133 total views, 1 today

  

Listing ID: 4605f89b5a8dd468

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

İlan Kategorileri